Chirurgia plastyczna

lek. med. Agnieszka Budzyńska

Specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1996).

Od 1996 roku pracuje w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym Specjalistycznego Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, początkowo na etacie młodszego asystenta, a po uzyskaniu specjalizacji z chirurgii ogólnej II stopnia jest starszym asystentem Oddziału. Specjalista Chirurgii Plastycznej. W 2017 r. ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej.

Dr Agnieszka Budzyńska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. W zakresie chirurgii wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne i onkoplastyczne (usunięcia nowotworów skóry twarzy, tułowia i kończyn z plastyką miejscową i płatową), wycięcia znamion barwnikowych, guzków podskórnych, korekcje blizn oraz przykurczów pourazowych i pooparzeniowych. Oferuje pełen panel zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

lek. med. Wojciech Marek Olszewski

Specjalista chirurg dziecięcy. Zajmuje się także chirurgią estetyczną.